Ailem
 
Hatice YAZICI 
06.03.1970
Esim Hatice YAZICI, 06.03.1970 yilinda KIRIKKALE Makina Kimya Endistürisine bagli silah fabrikalarinda çalisan bir isçi ailesinin en büyük çoçugu olarak dogdu. Ilk, Orta ve Lise ögrenimini Kirikkale'deki çesitli okullarda okuduktan sonra 1988 yilinda liseyi bitirmistir. Ayni yil nisan yapmamiz uzerine üniversiteyi okuma firsati bulamayan esim, evlilik tarihimiz olan 22 Aralik 1990 tarihine kadar Kirikkale'deki Halk Egitim Merkezinin açmis oldugu tüm kurslara katilarak el isleri konusunda bilgi ve becerisini gelistirmis ve tüm bu kurslari en iyi derecelerle bitirdigi için kendisine El isi Ögretmenligi diplomasi verilmistir. Ne yazikki bu mesleginide evlendikten sonra birer yil arayla dogan kizlarimiza daha iyi bakmak için icra edememis, kendisini tamamen ailesine adamistir. Halen Açikögretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü ikinci sinifta okuyan esim Hatice YAZICI mutfak konusundada oldukça maharetlidir.
Büsra YAZICI 
22.11.1991
Büyük kizim Büsra YAZICI, evliligimizden 11 ay sonra 22.11.1991 günü Gaziantep'te dogdu. Küçüklügünde dili agzina sigmayan dunyalar tatlisi kizim buyuyunce dut yemis bulbule dondu. Halen Mehmetçik Ilkogretim Okulu 4'üncü sinifa giden kizim derslerinde oldukça basarilidir. Genelde içine kapali ve oldukça sessiz bir yapiya sahiptir. Yüzmeden oldukça hoslanan kizim, ozellikle sehir disi gezilerinide çok sevmektedir. Büyüdügünde ögretmen olmayi dusunen kizima herzaman üstün basarilar dilerim. 
Beyza YAZICI 
08.03.1993
Küçük kizim Beyza Yazici, ablasini fazla yanliz birakip büyügünde tek basina oyun oynadiginda sikilmamasi için ablasindan 15 ay sonra 08.03.1993 günü Gaziantep'te dünyaya geldi. Dogdugu gunden beri oldukça hareketli olan Beyza YAZICI ablasinin aksine oldukça serbest, kendine güveni fazla, hakkini hiç kimseye yedirmez bir yapiya sahiptir. Yüzmeden hiç hoslanmayan Beyza, Mehmetçik Ilkögretim Okulu 3'üncü sinifa gitmektedir. Büyüdügünde Avukat olmayi isteyen kizim umarim bu isteginde basrili olur.